Księgowość online

Tak ja Ty, my też jesteśmy przedsiębiorcami (nasze biuro rachunkowe jest spółką), więc doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Wiemy, jak mało masz czasu. Wiemy też, że czas wolny chcesz poświęcić rodzinie, pasjom czy rozwojowi osobistemu, a nie księgowaniu papierków czy wożeniu dokumentów w godzinach pracy biura rachunkowego.

 Na rynku jest dziś wiele rozwiązań, dzięki którym możesz prowadzić księgowość firmy (JDG, spółki) online. Bezpieczne rozwiązania chmurowe i pełen dostęp do ksiąg rachunkowych są standardem. Biuro rachunkowe SEDNO zawsze daje Ci wartość dodaną.

Bezpłatna konsultacja na start

Dostajesz od nas darmowe godzinne spotkanie osobiste lub przez MS Teams, podczas którego możemy się wzajemnie poznać. Dzięki temu rozumiemy specyfikę Twojej działalności, wiemy, na co mamy zwrócić szczególną uwagę przy księgowaniu oraz wskazujemy Ci optymalne rozwiązania.  

Pomoc w założeniu działalności

Wspólnie analizujemy możliwe formy działalności i opodatkowania, rejestrujemy w Twoim imieniu działalność i załatwiamy wszystkie sprawy urzędowe.

Kompleksowa opieka księgowa

Prowadzimy Cię za rękę w pierwszych miesiącach – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz działalność, czy właśnie zmieniasz księgową. Nie czujesz się zostawiony sam ze sobą w gąszczu przepisów.

Księgowy, który zna Twoją firmę

Stosujemy zasadę: jedna firma = jedna księgowa przez cały czas trwania umowy. Stabilność zatrudnienia w naszym biurze rachunkowym powoduje, że masz stałą opiekę doświadczonej księgowej, która zna Twoją firmę, Ciebie i Twój temat.

Pełna obsługa księgowa online

Ty tylko skanujesz dokumenty i przesyłasz je online o dowolnej porze dnia i nocy, my zajmujemy się resztą. Nie musisz sam księgować faktur kosztowych. Naszym zadaniem jest poprawne rozliczenie kosztów w Twojej firmie.

Pomoc przy kwalifikowaniu kosztów

W cenie obsługi księgowej szkolenie i bieżące doradztwo, co można zaksięgować w koszty firmowe – Twojej konkretnej firmy. Wiesz, że przedsiębiorca nie może „wrzucić w koszty” okularów do pracy przy komputerze? A aparat słuchowy? Oczyszczacz powietrza? Pole minowe kosztów jest rozległe, pomożemy Ci przez nie bezpiecznie przejść.

Newsletter księgowy i kalkulatory podatkowe

Wszystkim klientom wysyłamy newsletter z aktualnymi informacjami dotyczącymi przepisów podatkowych i rachunkowych. Udostępniamy kalkulatory podatkowe (Polski Ład wciąż ewoluuje). Opisujemy ciekawe, zaskakujące, kontrowersyjne interpretacje Ministerstwa Finansów, Izb Skarbowych i ZUS.

Jasne reguły gry

Nie mamy ukrytych podwyżek, zapisów drobnym drukiem i innych trików. Pół roku za darmo, ale potem miesięcznie 600 zł netto a umowa na dwa lata? To nie u nas.  

Rozliczenia roczne online

Pełne wsparcie dla przedsiębiorców przy rozliczeniach rocznych w ramach Polskiego Ładu – np. dla osób rozliczających się liniowo będziemy robić dwie symulacje rocznego rozliczenia, by móc wybrać korzystniejszą.

Obsługa kadrowo-płacowa online

Prowadzimy pełną obsługę kadrowo-płacową, wyliczamy składki zdrowotne, przygotowujemy rozliczenia roczne dla Ciebie i Twoich pracowników.

Reprezentacja przed urzędami

Reprezentujemy przed urzędami administracji państwowej (urząd skarbowy, ZUS).

Cena obsługi księgowej

Koszt obsługi księgowej wyliczamy zawsze na podstawie liczby faktur w danym miesiącu. Do umowy dostajesz załącznik, w którym określamy progi, np. 10, 20, 50 faktur miesięcznie. Jedziesz na wakacje i prześlesz nam tylko 5 faktur w tym miesiącu? Zapłacisz mniej. 

Konsultacja online

Skorzystaj teraz! Jeśli zdecydujesz się na powierzenie nam księgowości swojej firmy, koszt konsultacji odejmiemy od pierwszej faktury.